J**** B****
Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
Ş**** M****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Rezervasiya üzrə menecer, Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
A**** A****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer, Bələdçi
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
J**** İ****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
R**** A****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Rezervasiya üzrə menecer, Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
İ**** D****
Ofisiant, Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Rezervasiya üzrə menecer, Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
N**** A****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
B**** B****
Ofisiant, Gedən turist meneceri, Rezervasiya üzrə menecer, Tur menecer
Bakı | 17.10.2026 | Tam iş günü
H**** T****
Daxili audit üzrə mütəxəssis, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
Y**** F****
Ofisiant, Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Rezervasiya üzrə menecer, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
E**** B****
Ofisiant, Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
S**** D****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer, Bələdçi
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
T**** E****
Turist qarşılama meneceri, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
R**** A****
Ofisiant, Tur menecer, Bələdçi, Restoran inzibatçısı
Yevlax | 30.07.2026 | Tam iş günü
T**** H****
Tur menecer, Bələdçi, Briqada üzvü
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
E**** M****
Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
G**** B****
Rezervasiya üzrə menecer, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
T**** K****
Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
L**** S****
Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü
İ**** D****
Ofisiant, Tərcüməçi, Turist qarşılama meneceri, Gedən turist meneceri, Tur menecer
Bakı | 30.07.2026 | Tam iş günü